Natuurlijk spelen in Het Boezelbos bij Hoorn
In Natuurpark Blokweer in Blokker bij Hoorn is onlangs Natuurspeelplek Het Boezelbos geopend. Dit is een plek voor Speelnatuur waar kinderen in de basisschoolleeftijd veilig en ongehinderd in de natuur kunnen spelen.
Uitnodigend
Spelen in de natuur, wat voor veel kinderen de laatste jaren steeds moeilijker wordt, bevordert motoriek en sociaal gedrag. De inrichting van het terrein is zo gekozen dat kinderen worden uitgenodigd om te spelen met natuurlijke elementen. De plek in het Natuurpark voldoet aan alle voorwaarden die aan Speelnatuur worden gesteld; ruimte, water, bebossing, bodemreliëf, veilige aanfietsroute, uitloop naar meer natuur en de aanwezigheid van consumpties, toiletten en EHBO bij MAK Blokweer.
Druk bezocht
In Het Boezelbos zijn meer dan vijftien Speelnatuur elementen te vinden. Het ontwerp is gemaakt door scholieren van een zestal basisscholen uit de omgeving. Inmiddels wordt de Natuurspeelplek druk bezocht door gezinnen en scholen uit Hoorn en omgeving.
Bron: Natuurwegwijzer
Terug naar overzicht nieuws >>>
Vond u dit artikel interessant?
Dan vindt u onze nieuwsbrieven zeker interessant!
Schrijf u direct in (net als ruim 23.500 collega's!) >>













