Ons team

BuitenSpelen wordt met veel plezier verzorgd door de volgende collega’s.

Directie

Harald Jansen
harald@acquirepublishing.nl
T 06 45704640

Redactie

"wijnand beemster"

Wijnand Beemster - hoofdredacteur
wijnand@acquirepublishing.nl
T 038 4606384

"Laura Vliek"

Laura Vliek – (eind)redacteur
lvliek@acquirepublishing.nl
T 038 4606384

Media-advies

Esmeralda van Milgen
evanmilgen@acquiremedia.nl
T 038 4606384
T 06 33203089

"michael lucas"

Michael Lucas
mlucas@acquiremedia.nl
T 038 4606384

Marketing

Lafee Smeets
lsmeets@acquirepublishin.gnl
T 06 25153564
 

Events

Linde Haak

Linde Haak
lhaak@acquirepublishing.nl
T 038 4606384
 

Klantenservice

Ingrid Spaltman
klantenservice@acquirepublishing.nl
T 038 4608954
 

Traffic

Bea Schreurs
bschreurs@acquiremedia.nl
T 038 4608954
 

Adres

Schrevenweg 3.16
8024 HB Zwolle

Abonneren

Wil je een abonnement op het magazine BuitenSpelen afsluiten?

Klik hier

Bezoek onze evenementen

Doe nieuwe kennis op, breid jouw netwerk uit, stel vragen aan experts en laat je inspireren.

Bekijk hier de agenda van BuitenSpelen

Advertentiemogelijkheden

Ontdek onze advertentiemogelijkheden